Gökkent G Blok


1984 yılında kurulan, 6 yıl sonra inşaatı tamamlanan ve 1990 yılında çekilen kuralar sonrası dairelerine taşınarak ikamet etmeye başlayan Gökkent sitesi G bloğun eski sakinlerinden Muzaffer AKKOÇ, Doğan ATAY, Recep ALTUN, Ramazan ÖZDEMİR ve Mehmet Akif TOZLU çeşitli sebeplerle ve her biri değişik tarihlerde Kaman'dan ayrılarak Ankara'ya yerleşmişlerdir. Gökkent sitesi G bloğun bu 5 kişilik komşu ve arkadaş grubu birlikteliklerini Kaman'da olduğu gibi Ankara'da da devam ettirmektedirler.

Her ay birinin evinde toplanmak suretiyle memleket hasreti, eski anılar ve güncel konular üzerinde sohbet eden bu komşu grubunun gelenek haline getirilen son toplantısı 04 Ocak 2014 Cumartesi akşamı Muzaffer AKKOÇ'un evinde gerçekleştirilmiştir. Toplantı esnasında Recep ALTUN tarafından çekilen fotoğraf karesinde soldan sağa doğru yer alan: Mehmet Akif TOZLU, Ramazan ÖZDEMİR, Doğan ATAY ve Muzaffer AKKOÇ'u görmektesiniz.

0 Yorum-Yaz / Oku:

Yorum Gönder

Size Geri Dönebilmek için, Yorumu Yazdığınız Yerin Sonuna; Elektronik Posta Adresinizi, Adınızı ve Soyadınızı Eklemeyi Unutmayınız!